poniedziałek, 23 grudnia 2013

Sapkowski, Pilipiuk, Stenka/Maciejewski. Czyli konkurs świąteczno-noworoczny

Święta za pasem. Niektórzy już ulepili uszka, inni szykują się do fascynujących lektur. Ale trzeba pomyśleć o tym, jak rozpocząć Nowy Rok. I dla tych właśnie przygotowałem świąteczno-noworoczny konkurs.

Do wygrania będzie w sumie aż 9 egzemplarzy 3 różnych książek. Może więć najpierw słówko o nich, a potem słówko o tym, kto i jak może wygrać.

 Andrzej Pilipiuk "Czerwona gorączka" (Fabryka Słów)

To zbiór jedenastu opowiadań autorstwa Andrzeja Pilipiuka ("Czerwona Gorączka", "Grucha", "Błękitny Trąd", "Silnik z Łomży", "Zeppelin L59/2", "Wujaszek Igor", "Po drugiej stronie", "Gdzie diabeł mówi dobranoc", "Piórko w żywopłocie", "Operacja Szynka", "Samolot von Ribbentropa"). Po raz pierwszy zbiór ukazał się w 2007 roku, niedawno pojawiło się wznowienie. Opublikowała je oficyna Fabryka Słów, która ufundowała 2 egzemplarze konkursowe.


Danuta Stenka w rozmowie z Łukaszem Maciejewskim "Flirtując z życiem" (Znak Literanova)

O tej książce już na wyliczance pisałem tutaj. Wywiad-rzeka z jedną z najpopularniejszych aktorek okazał się bestsellerem końca tego roku. Nie dziwię się. Z tym większą przyjemnością wręczę - wraz z wydawnictwem Znak Literanova - 3 egzemplarze zwycięzcom naszego świąteczno-noworocznego konkursu. To naprawdę dobra i wciągająca lektura.
Andrzej Sapkowski "Sezon burz" (Supernowa)

Wiedźmin powraca! I to w jakiej formie! Wydanie "Sezonu burz" było jednym z najważniejszych wydarzeń księgarskich i czytelniczych w Polsce roku 2013. Książka stała się oczywiście bestsellerem, dlatego i ona musiała trafić do konkursowego koszyka. Aż 4 egzemplarze "Sezonu burz" Sapkowskiego ufundowała zaprzyjaźniona z wyliczanką Księgarnia Matras z Krakowa (Rynek Główny 23).
Raz, dwa, trzy... tytuły do wygrania. I aż trzy tytuły do czytania! I to jakie! :)


Zasady udziały w konkursie tym razem są bajecznie proste:
1. Należy polubić facebookowy profil Wyliczanki TUTAJ.(ten punkt oczywiście nie dotyczy tych, którzy już polubili Wyliczankę na Facebooku:) )
2. Następnie udostępnić publicznie specjalny konkursowy post (dostępny na wspomnianym profilu Facebookowym Wyliczanki).

Tyle.

Właściciele profilów z postami o największej liczbie polubień zostaną nagrodzeni dwoma pakietami 3 tytułów! Ale będą też nagrody pocieszenia.


Konkurs potrwa do 5 stycznia 2014 roku do godz. 23.59.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz